Бєлараша Trash Party. Сірошка Пістончык і Дэгенератыўны слоўнік

Бєлараша Trash Party. Сірошка Пістончык і Дэгенератыўны слоўнік.

Дорогі друзі!

Треш-бар Квартира№ та культурологічний схрон Бактерія, запрошують вас на алко-презентацію неймовірно дотепної книжки – “Дегенеративний словник”.

Автор книжки – гений білоруського народу Сергій Прилуцький (Пістончик). Мабуть саме тому книжку написано білоруською мовою, ну хз, інших причин писати саме білоруською, як бути саме білорусом, наша експертна рада не баче. ггг .

Пістончик – це білоруський О. Генрі, тільки кращий. Ну бо кращий і все тут.

Це гумор (якщо чесно – ржака лютєйшая), і любов до простої людини як вона є.

Авторське виконання текстів зворушливе до нестями.

Окрім того, як і завжди, Бактерія пропонує гостям доступний бар з пивом та смачними чарочками, веселого бармена, гучну компанію посіпак, газ-квас-кірогаз, взаємне плекання та піклування.

Долучайтеся!

_______________________________________

Кілька слів про, власне, книжку –

Гэты слоўнік – своеасаблівы дапаможнік для тых, каму нехуй рабіць, хто ня знае жыцьця і хоча стаць разумным, а не застацца цёмным і беспрасьветным, як дно начнога гаршчка, дэбілам. У кніжцы геаграфія, біялогія, мацемаціка і нават музыка чалавечаскіх паталогій раскінецца перад чытачамі ва ўсёй сваёй непрываблівай красе і ня менш упечатляюшчай размаітасьці.

Выданьне рашчытана для выкарыстаньня.

Выйшла в Тэрнопале, выд-ва “Крок”.

(дизайн обгортки не когось там, а Стронґовського)

_______________________________________

Адреса закладу відома всім. Костянтинівська на Подолі. Хто ще не мав щастя завітати до нас, і не знає адреси – той отримає її в коментах до прикліпленого згори посту. Варто лишень спитати – відповідь не забариться!