ХОЧЕТЕ ВИДАТИ КНИЖКУ?

Анкета запиту:

Ми займаємося виданням книжок «під ключ»:

Редагування та переддрукарська підготовка
— редагування
— коректура
— верстання
— дизайн верстки
— дизайн обкладинки
— підготовка файлів до друку
— верстання електронних книг (epub)
— консультації щодо авторського права
— поради щодо промоції книг
— переклад художньої літератури

Друк
— малотиражний лазерний друк від 2 примірників
— офсетний друк накладами від 300 примірників
— м’яка обкладинка
— м’яка обкладинка з клапанами
— тверда палітурка
— якісне ламінування
— безпечне пакування
— доставка перевізниками та поштою

Цьогоріч видавництву «Крок» – 13 років!

З 2009 року видавництво «Крок» відкрило українському читачеві більш ніж двісті нових письменницьких імен, видало понад 500 унікальних книжок, серед яких близько сотні – сучасна іноземна література, яка ніколи українською мовою не видавалася. Ми суттєво вдосконалили видання наукової літератури різними мовами, налагодили випуск наукової періодики та здобули унікальний досвід обробки текстів для друку та цифрових носіїв.

Друкарня «Крок»

Ми заснували окремий підрозділ – друкарню «Крок», яка, завдяки унікальній організації роботи, чіткому розподілу зусиль і підтримці партнерів по всій Україні та за її межами, здатна виконати будь-яке замовлення з друку будь-якої поліграфічної продукції. Ми обожнюємо книжку, і готові до експериментів на шляху створення Вашого омріяного видання. «Крок» надає весь спектр видавничих послуг, включаючи переддрукарську підготовку. Наші ціни на друк до 300 примірників – одні з найнижчих на заході України. Ми застосовуємо високоякісний лазерний друк для виготовлення малих тиражів та офсетний друк для тиражів поза 300 примірників. Ви отримаєте конкурентну собівартість книжки та незрівнянну якість.

Лазерний (цифровий) друк

Для накладів до 300 примірників варто застосовувати технологію лазерного друку. На відміну від ризографічного друку, лазерний друк забезпечує чітке нанесення тексту й зображення, дозволяє якісно друкувати відтінки сірого кольору – фотографії, графіка, діаграми, ілюстративні матеріали. Ми виготовляємо книжки в м’якій обкладинці та твердій палітурці. Ми застосовуємо як традиційні формати книжок (А5, А4, B5, B4), так і можемо варіювати розмір видання відповідно до потреби (145х145мм, 120х165мм, 130х200мм тощо).

Офсетний друк

Можливості офсетного друку значно ширші: ми можемо застосовувати різні типи паперу, друкувати чорною фарбою, в кілька вибіркових кольорів і повним кольором. Видання книжок великим накладом дозволяє також застосовувати технології оздоблення книжки, серед яких нанесення вибіркового лаку, фольгування, тиснення тощо.

Заповніть форму нижче або сконтактуйтеся з нашими працівниками за адресою електронної пошти [email protected] або телефоном +38 098 495 00 27 (лише Viber чи Telegram).