Богдан Боденчук. Постріл

Постріл, це метафора буття українця кінця 2013 і початку 2014 року. Богдан Боденчук, працює з цією матерією абсолютно невимушено — так, ніби стріляє сам, або стріляють у нього. Для довершеності поетичної книги, йому потрібен лише читач у якого потрібно влучити своєю поезією. Зрештою, тексти, які ви прочитаєте у цій книзі цілком можуть спричинити справжні поранення. Але вони не зможуть спричинити смерті — адже поезія — це життя. Справжнє життя — його і Ваше.
Григорій Семенчук

Богдан Боденчук — це такий щирий і лагідний чоловік, що пише дещо сумні вірші при місячному сяйві. І у цьому сяйві відблискують: потерта зброя — з кулями, порохом і листами до бойових друзів; контури жіночого стану — зі спорожнілими келихами, балканськими танцями й листами до колишніх та майбутніх коханок; і нескінченні морські хвилі. Що ще треба для гострого відчуття мужності й свободи? З кожним віршем Богдан, з його тремким поетичним голосом, наближається до вмиротворення. І це відчутно, і тому разом з автором ми теж відчуваємо цю скрушну легкість життя.
Павло Коробчук

Постріл прямує до влучності. Листи, конверти, птахи над морем, перебування разом, пошук можливих змін у собі, справжня війна після революції — в цій збірці є дуже багато слів та образів, які часто повторюються і це комусь може видатись нудним, хай. Зрештою, це чергування кохання з боротьбою внутрішньою та зовнішньою, намагання прояснення негативу на позитив. І слова з великих літер є великим додатком до того, що відчуває поет Богдан Боденчук, натяком на те, що Джим Моррісон, Лорка та компанія насправді виступають на сцені, якою є ця підбірка віршів. Тож гарної забави!
Микола Шпаковський

Боденчук в першу чергу — то багато любові. Багато емоцій. Він вміло грає з формами і водночас передає свій меседж так, як треба. Тут все зрозуміло. Тебе безперечно торкає. Іноді мені здається, що в його голові існує одна жінка, котрій він віддає свої почуття рядками віршів. Але чи перетнуться вони в дійсності?
Марта Брижак

52 сторінки
Формат 130х205мм