Інга Хухра. Евтаназія

Поезія, слова, рими та ритми філософсько-задумливої Інги Хухри миротворчі, а десь навіть мироточиві. Рідко так буває, щоби слова настільки несли в собі емоції, що тільки торкаєшся їх очима, як одразу вбираєш серцем. Впевнена, що кожен читач у цій книзі знайде для себе живі слова, що торкнуться саме його. Відкривайте її! Не обіцяю, що буде легко. Але є речі, які ми робитимемо, не зважаючи на важкість, адже важливість переважить. Ніхто не народив дитини без мук, не піднявся на гору без втоми, не прожив життя без печалі.
Христина Сирова, поетеса, письменниця

Поет, неначе той кравець, котрий з першого слова розпочинає ткати полотно з образів, оживляючи їх, вкладаючи частинку своєї душі! ЇЇ вірші зіткані з протиріч, дотиків та голосів, й це все з першого подиху зливається в єдину п’єсу, яка відображає частинку пройденого етапу життя.
Андрій Жадан, журналіст, філософ

Чому я раджу прочитати цю збірку? В ній кожен знайде собі подібну палітру почуттів та переживань. А той, хто ще, можливо, не встиг відчути такого, той принаймні, користуючись описом всього прекрасного і не зовсім у нашій буденності життя, буде готовий сприйняти нове крізь призму літературних рядків Інги. Авторці ж побажаю не зупинятися, а продовжувати, тим більше, що натхнення в неї вистачить ще на десятки років.
Живосил-Василь Лютий, музикант

У її творах боляче гупаються каштани і люди, одні встають, інші — ні, то вже кому як пощастить; розбиваються серця, а потім знову, прошиті вовняними нитками, починають калататися в унісон з дощами; вони пахнуть медами та травами, отими, з яких добре варити чай та писати вірші; вони звучать самотністю на двох та тишею на одного; вони не рішучі та безстрашні. Авторка сама зізнається: «Ще вчора я сиділа в ямці, яку викопав для мене мій страх і боялась, все глибше закопуючи себе». Просто і геніально! Бо ж головне у цьому житті не боятися перемог та поразок.
Ольга Деркачова, письменниця

Червень 2016 року
Формат А5
80 сторінок