Ніколо Шеле. Фрагмен-ти щастя

“Задихатися фантазіями, тонути в океані романтики і, не упускаючи жодних деталей, усе записувати, записувати, записувати. Виводити кожну мить золотими літерами у літописі життя. Без стуку у двері переступати поріг незнаних маршрутів – назустріч відчайдушним пригодам у дивовижному світі мрій. Жити з ними, жити ними, заколисувати мрії на руках, а потім самому засинати у їхніх обіймах. Жити з ними, жити ними, викохувати їх долі і самому бути долею – їхньою. Такі вони – мрії: високі та неосяжні, чисті і обережні. Здійснившись, розчиняються у наших очах і стають фрагментами щастя.”
Ірина Мороз

Ніколо Шеле народився 23. 08. 1991 у м. Долина Івано-Франківської обл. Поет, прозаїк. Автор книжки “Фісташкові мрії“, що вийшла в серії Pixels.

«Фрагмент – це спогад, пам’ять, яка назавжди залишиться в людини під фрагментарними шматочками. Лише разом вони можуть існувати. Між собою фрагменти завжди становлять певну послідовність. В кожної людини чіткість певного фрагмента є іншою».

«Я не бачив її, ані в нічних клубах, ані на вечірках. Хіба тоді міг зрозуміти, що шукати її потрібно було недільними ранками, самотню, спокійну, підсолоджену міцним чаєм та з книгою в руках. Два квартали нижче — де жило щастя».

2014 рік
186 сторінки