Презентація книжки Юлії Мусаковської «Полювання на тишу» у Львові

Книгарня “Є” та видавництво “Крок” запрошують на презентацію поетичної книжки Юлії Мусаковської «Полювання на тишу», яка відбудеться 23 травня.

Початок — о 18.30

Учасники презентації:
Юлія Мусаковська — авторка,
Юрій Матевощук — видавництво «Крок»,
Ілля Стронґовський — дизайнер,
Модератор: Галина Крук.

Юлія Мусаковська – поетка, перекладачка шведської літератури. Авторка збірок поезії «Полювання на тишу» (Тернопіль, «КРОК», 2014), «Маски» (Київ, «Смолоскип», лауреатська серія, 2011); «На видих і на вдих» (Київ, «Факт», 2010). Лауреатка І премії Dictum від видавництва «Крок». Лауреатка ІІ премії конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), ІІ премії всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» (2011) в номінації «Пісенна лірика» та багатьох інших конкурсів. Авторка публікацій у часописах «Кур’єр Кривбасу», «Київська Русь», «Четвер», «Березіль» та ін., в різноманітних альманахах і антологіях.
До нової поетичної книжки Юлії Мусаковської увійшли вірші, написані протягом останніх чотирьох років. Книжка була видана за результатами поетичного конкурсу DICTUM, вперше проведеного видавництвом «Крок» 2013 року. Авторка розкаже про подвійну концепцію книжки, основні тематичні лінії та свої взаємини з тишею, читатиме вірші та відповість на питання слухачів. Редактор видавництва «Крок» Юрій Матевощук поділиться враженнями від конкурсу DICTUM та очікуваннями щодо його майбутнього. Ілля Стронґовський розкаже про концепцію дизайну книжки та всієї серії сучасної української поезії, до якої вона увійшла.

«У «Полюванні на тишу» Юлія Мусаковська ловить свого читача на голос, який виловлює із усього цього довколишнього галасу і веде за собою, підбираючи слова, як хлібні крихти, щоби знайти дорогу до себе. Ловіть її на слові, доки воно підійшло так близько, доки воно довірилося вам, доки тиша не вполювала його…», — каже про збірку Галина Крук, яка модеруватиме презентацію.
Василь Махно про вірші збірки сказав «…у своїй серцевині вони — метафізичні, а їхня конкретика і реальність розмиті до тої міри, на яку може собі дозволити сучасний поет, зберігаючи свій голос і мовчання в амфорах силаботоніки».

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Джерело: ЛітАкцент