Презентація нової прозової книжки Євгенії Сенік «Письмовий стіл»

senik_je_20-05_web

Тернопіль: Презентація нової прозової книжки
Євгенії Сенік «Письмовий стіл»
від видавництва «Крок»

20 травня о 18:00 в книгарні Є у Тернополі на Валовій

Перша книжка Євгенії Сенік «Przepraszam, навчи мене мовчати» побачила світ у видавництві «Крок». Роман, написаний ще у 2007 році, виглядає напрочуд актуальним нині. Авторка розкриває романтичне світовідчуття молодої дівчини, палко закоханої в іноземця. На фоні цього кохання порушені питання патріотизму й любові до своєї землі та взагалі — сутності Любові, яку авторка вважає камертоном, що резонує з частотами людської душі.
«Письмовий стіл» — збірка оповідань та короткої прози Євгенії Сенік, а разом з тим результат далеких подорожей і невтомних пошуків сенсу. Авторка торкається безлічі соціальних питань, а проте робить це легко та ненав’язливо, немов обережно запрошує читача і самого шукати відповідей, розважати над дійсністю, відправлятися у мандри вглиб себе.
Євгенія Сенік народилася 1986 року в Луганську. Закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Останні кілька років письменниця живе у Львові. Дописувачка журналу «Просто Неба». У своїх творах приділяє багато уваги соціальним проблемам.

Репрезентаційна сторінка книжки: http://krokbooks.com/portfolio/3115/