Серія Pixels у 2013 році / Pixels Series in 2013

Видавництво “Крок” спільно з літературною студією “87” 2012 року започаткувало нескінченну серію книг молодих літераторів різних стилів, світобачень і майстерностей “Pixels”, – це фраґменти, що складають цілісний образ фраґмента; це найпростіші системи, що впроваджують неспокій та безлад до гидкої впорядкованості; це квадрати, що округлюють всесвіт. Ми поставили собі й авторам серії за мету накреслити обрій на картині розчиненого в реальниих і віртуальних світах сьогочасного літературного процесу, і зробити се варто влучно, коротко, смачно й рентабельно: однаковий обсяг кожної книги в сорок вісім сторінок, формат книги під розмір задньої кишені джинсів. Серія відкрита до продовження, пам’ятайте.

Гадаю, такий формат найбільше пасує тим, хто хотів би спробувати ковтнути реального повітря після довгих блукань у мережі. Це також причинок збиратися разом і творити текст, що для всіх має значення. Щиро надіюся, що ця серія не буде лишень купою паперу, а спільнотою. Спілкування, виявляється, існує.

Юрій Завадський, керівник видавництва “Крок”

*

Книги дуже маленькі. А6, 48 с. – це дуже маленька книга, але кращого формату для поетичної серії молодих авторів підібрати буде важко. Сенс в тому, щоб узручнити формат “метелика” і спонукати людей збирати серію – адже вкупі ці книжечки виглядатимуть ще краще. Дизайн серії і обкладинок мій, версткою займатиметься хтось инший. По дизайну головною метою було зробити щось яскраве і відтворюване, тому відштовхувався від робленої для “Кроку” перекладної поетичної серії – менше строгости, більше експресії. Поруч, до речі, серії мають виглядати близькими родичами, як і задумувалося.

стронґовський, дизайнер серії

*

Видання книги може бути профінансoване спільнотами, інституціями, видавничими радами та самими авторами.

Вартість видання книги протягом 2013 року обсягом 48 сторінок А6 формату (105х145мм) в межах серії Pixels:
50 шт. – 750,00 грн
100 шт. – 1000,00 грн
200 шт. – 1250,00 грн
300 шт. – 1500,00 грн
500 шт. – 2000,00 грн

Просимо звертатися за консультаціями та з приводу видання книг: Видавництво “Крок”, info@krokbooks.com, +380352248436.

Серія Pixels | Pixels Series

Шоста книга серії «Pixels»: Олеся Тенюх, Куля
Восьма книга серії «Pixels»: Марія Мастикаш, Відтінки Дев'ята книга серії «Pixels»: Юрій Вітяк, Кармазинове небо<br />
Дев'ята книга серії «Pixels»: Олександр Петрук, Надприродне. Діва ночі Дванадцята книга серії «Pixels»: Катерина Максимова, Втрачена пам’ять
Тринадцята книга серії «Pixels»: Ірина Скакун, «Всесвіт» за 78-й Чотирнадцята книга серії «Pixels»: Роман Воробйов, Безсоння П’ятнадцята книга серії «Pixels»: Володимир Вакуленко-К., Ми, провінція!
Шістнадцята книга серії «Pixels»: Олена Рейтор, Мереживо Сімнадцята книга серії «Pixels»: Марина Банделюк, crescendo murmur Вісімнадцята книга серії «Pixels»: Ярослав Панасюк, Механізми утворення гормонів щастя