Вікторія Дикобраз. Семантика наших прикрас

Вікторія Дикобраз, організатор культурних подій, керівник МГО “Література.РВ”, автостопер та автор, власне, текстів. “Семантика наших прикрас” – її дебютна збірка.

Книжка стала своєрідним зібранням символів і знаків, які зіграли певну роль у житті Вікторії, які змальовують її вірші, доповнюють або підкреслюють їх. Чорний із жовтим у колористиці, зумисна відсутність нумерації сторінок, візуально подібна до словникової типографіка – це те, що кидається в очі при розгляданні “Семантики…”.

“Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж, зазвичай у них не надається належної уваги розвороту та окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас”, – Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська), дизайнер збірки.

“Що я можу сказати. На чотири розділи припало 63 вірші, переважно – 2014-го року. Кожен текст має супровід: назву, дату, ретельно підібраний коментар, перегук із кольором і простором навколо себе.
Вона поміщається у кишені куртки, проте мені випадає з обох рук. Ми намагалися зробити красиво. Сподіваюся, чимось вийшло і корисно”, – Вікторія Дикобраз.

hffmgBOocv0

96 сторінок
Формат 120х165 мм
Дизайн та верстка – Алекс Корчевскі
Квітень 2015 року