Вакансія менеджера з продажу видавничих послуг

Завдання менеджера з продажу видавничих послуг – пошук клієнтів шляхом інтенсивного спілкування доступними способами. Ви не будете обмежені в часі та просторі, і Ваш творчий підхід, кмітливість та вміння переконувати допоможуть Вам у Вашій роботі. Ми не вимагаємо дотримання плану. Планування – важливий основний елемент, що допоможе Вам організувати свою роботу, зробити її інтенсивною та чіткою. Ми зацікавлені у Вашому професійному зростанні, тому поступово навчатимемо Вас роботі з клієнтом, а також основ поліграфії та книговидання.

Ваша робота на початковому етапі:

  1. Плануєте: складаєте список потенційних клієнтів із середовища Ваших знайомих, колег, співробітників, підприємств і установ. Кількість потенційних клієнтів у списки повинна бути не меншою 50 осіб та організацій – такий список є запорукою того, що протягом першого місяця роботи Ви гарантовано знайдете двох клієнтів.
  2. Спілкуєтеся: проводите розмови з клієнтами особисто, в соцмережах чи телефоном.
  3. Звітуєте: ми просимо щотижня звітувати про проведені зустрічі та їхній перебіг. Це дозволить нам допомогти Вам у роботі, надати рекомендації (посилання тут).
  4. Знайомите нас: спрямовуєте клієнтів на анкету запиту (посилання тут), клієнт самостійно чи з Вашою допомогою заповнює анкету. Ми отримаємо таким чином основну інформацію про заплановане видання.
  5. Контролюєте: надсилаєте повідомлення про заповнення, відповідаєте на запитання клієнта, тримаєте руку на пульсі проєкту.
  6. Чекаєте: видавництво безпосередньо з клієнтом проводить переговори щодо надання послуг, надсилає Вам звіт про результат із зазначенням суми договору. Невдовзі Ви робитимете це самотужки з нашою допомогою.
  7. Отримуєте комісію в розмірі 20% від суми договору після видання книжки. Термін надання послуги – від 5 до 40 днів із дня підписання договору.

Зацікавило? Все зрозуміло? Виникли запитання? У будь-якому випадку напишіть нам. Ми надішлемо Вам інструкцію роботи з подробицями.